Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg utál a másik osztály?

Tényleg utál a másik osztály?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok 12-b-be járok. Az évfolyamtársaimat (12-a) nem bírja az osztályom, igazából utálják őket. Én nem utálom egyik osztályt se és normálisabb vagyok az a-val. De a lényeg, hogy múlt héten vettem 3 csomag csipszet, 1-et az osztályomnak, 2-t meg az a-nak. És az osztálytársaimnak ez nem tetszett és amikor mentünk az egyik órára (csak a lányok az osztályból) akkor azt mondta az egyik lány, hogy beszélgetett az a-sokkal és azt mondták, hogy "nyugodtan hozzak még nekik csipszet, őket úgyse érdekli". Ezt mondta az egyik olyan lány, aki már elég sokszor hazudott, például azt is mondta, hogy hallotta az egyik osztálytársamat beszélni arról, hogy tetszek neki. És nem hiszem el, hogy ilyet mondtak volna az a-sok, mert kedvesek és ők legalább megköszönték, hogy vittem nekik csipszet. Szerintetek hazudtak az osztálytársaim? És bocsi, hogy hosszú lett!



2022. nov. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Harmadszor kérdezed, hagyd már abba. El se olvasom.
2022. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Azt akarod tudni utál e a másik osztály, a végén meg olyan irányba viszed a storyt, hogy hazudnak e neked az osztálytársaid. Akkor lehet ők utálnak?


Nem hinném, hogy utálna bárki, csak max nem értik ezt a chipses dolgot.

Ahogy én se.

Akkor már miért nem 4-et vettél vagy kettőt?

Egyáltalán minek ajándékozol nekik?

2022. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akármit mondhatott bárki, feltételezem sem a saját osztályodban, sem a másikban nem mind a húsz emberrel (vagy ki tudja hány) vagy legjobb baráti kapcsolatban. Teljesen felesleges ezen rugóznod. Ha 12-es vagy, már májusban csak érettségi lesz. De amúgy, tekintve, hogy tudod, hogy a két osztály nincs jóban, azért minimum úgy kellett volna, hogy a saját osztályodnak is kettő vigyél, ne egyet. Akárhogy is nézem, a saját osztályoddal vagy egész nap órákon, nem a másikkal. Amúgy meg, ez a chipsvásárlás is felesleges, senki nem attól fog jobban szeretni, mert ingyen kajaosztást csinálsz. Minden csoda 3 napig tart.
2022. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!