Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégisták, akik nem járnak...

Kollégisták, akik nem járnak haza az ünnepek és szünetekre, olyankor a koleszban maradtok? Nem rossz érzés egyedül tölteni pl. a karácsonyt egy üres kollégiumban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer december 23.-án este mentem haza. Elég hangulatos volt ahogy a nagy karácsonyi nyüzsgés ment a szinten, aztán elkezdett kiürülni és egyszer csak egyedül maradtam.

Gondolom aki nem megy haza még karácsonyra se, annak valószínüleg otthon még rosszabb.

2022. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
91%
1-esnek igaza van, aki ünnepekre sem megy haza, annak oka van. Én is bent töltöttem a szüneteket és több karácsonyt, szilvesztert is. Az üres, csendes koli vs. üvöltő család közül egyértelműen az utóbbi volt a rosszabb alternatíva, főleg hogy mindig sok vizsgám volt, semmi kedvem nem volt órákat utazni, hogy a szüleim ordítását hallgassam ünnep címszóval, amikor a koliban ahelyett tanulhattam békében.
2022. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Habár én hazajöttem a szünetre, de én egy kisebb egyetemi koliban lakom és havonta egyszer jöttem haza a szorgalmi időszakban. Az emberek 90%-a már csütörtökönként hazament (mert ugye úgy csinálták az órájukat, hogy aznap legyen az utolsó órájuk) és péntek estére annyira kiürült a koli épülete, hogy mint egy elhagyatott épület, úgy nézett ki. Volt valami nagyon üdítő abban a hihetetlen csendben, hogy nem ordibált senki a folyósón, egyedül voltam a folyosón, stb. Karácsony estéjén én majdnem visszamentem a koliba, nem a legjobbak az állapotok itthon.
2023. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!