Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Japán szakosok! Mi a véleménye...

Japán szakosok! Mi a véleményetek a japán szakról? Szeretitek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném mérlegelni, hogy megérné-e japán szakra jelentkeznem. Nem a hasznosságára vagyok kíváncsi, hanem hogy szeretitek-e... A válaszokat előre is köszönöm.

2022. nov. 21. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik japán szakos ismerősöm mondta még a felvételim évében, hogy ha emellett a szak mellett döntenék, mindenképp a Károlit válasszam és ne az ELTE-t, mert az utóbbiról mindenki menekül. Ettől függetlenül mindkét egyetemről ismerek japán szakosokat, egyikük sem bánta meg a döntését és igazán kellemes emberek.
2022. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Büfészak, maga a szak az jó de hogy utána éhendöglesz az is garantált.
2022. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell a büfészakos pocskondiázásra hallgatni, egyéni szinten dől el, hogy mi a büfészak. Ha úgy mész oda, hogy jaj de szereted az animét, de különben semmi komoly terved nincs, akkor annyit is fog érni.


Egyébként nagyon szerethető szak, ha van hozzá affinitásod.

2022. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Én pár éve diplomáztam, ha akarod elmesélem, milyen az oktatás :D Amúgy igen... büfészak :D
2023. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!