Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n villamosmérnök szak...

SZTE-n villamosmérnök szak milyen?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy nem jó. Valaki elvégezte esetleg és van tapasztalata?

2022. dec. 3. 02:32
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
Nem tudom
2 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, mint mindenhol, amennyiben hozzáteszel megfelelő mennyiségű,és minőségű melót akkor ok
2022. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hol végzed el, megsúgom.
2022. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
SZTE-n nincs ilyen szak, csak élelmiszer-, gépész-, mechatronikai mérnök képzés van, tudom mert oda járok. Egyébként xar, nehéz, fosssss az oktatás
2022. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az mi, SZepetneki Túrófedolgozási Egyetem?


No de tényleg, amennyi villamosmérnöki oktató intézményt ismerek, mindegyiknem van egy meghatározott, más intézményektől eltérő profilja. Persze, nem jártam végig mindegyiket, lehet, hogy mindben ugyanazt tanítják, Ohm törvényen kívül semmit. De ha jelent az irányultság valamit, akkor nyilván a megfelelő helyen azért preferálják valamennyire az azzal a témával mélyebben foglalkozó intézményből jötteket. Másfelől meg aki elvégezte például az épületautomatizálással inkább, mint villamos hálózatokkal foglalkozó műintézményt, az elég hamar képes magát feltupírozni hálózatokból (vagy nem hamar, mert valamikor régen pont ilyen téma volt itt, egy Pollackon végzett kérdezte, van-e olyan téma energiából, amit ő valószínűleg nem tanult, és felírtam neki vagy 16 tankönyv/jegyzet címet, melyek egyúttal féléves tárgyak voltak energiás műegyetemi képzésen).


És végtelenül leegyszerűsítve meg igaz az, amit #2 írt.

2022. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
TTIK-hoz tartozik nem műszakihoz. Ott meg lehet találni
2022. dec. 3. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Nincs Szegeden ilyen szak!!!!!!! Ne terjessz hülyeségeket
2022. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

#6, alapvető készség egy iskolával kapcsolatban (általános felett) az olvasni tudás...

[link]

2022. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rázós.
2022. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne... én is oda járok... TTK-n van
2022. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!