Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki készül 2023-ban felvételizn...

Ki készül 2023-ban felvételizni a Károlira, pszichológia szakra? Titeket mi fogott meg az egyetemben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a BA-t a Károlin végeztem, és elsősorban azért jelentkeztem oda, mert az volt a híre, hogy gyakorlatiasabb a többi egyetem pszichó szakánál. Nekünk tényleg volt minden félévben pályaszocializációnk (olyan mint egy önismereti csoport), az Eltén pl. csak a mesteren van egyszer, szóval ez a része igaz. Terepgyakorlat (amikor "valódi" emberekkel próbálsz ki egy tanult módszert, és abból írsz egy beadandót, esettanulmányt) viszont szerintem minden egyetemen van már BA alatt is.


Nagyon családias volt a Károlin tanulni, órák között és szünetekben mindenki kint ült a füvön, padokon, ha jó idő volt, lett egy jó kis közösségem is. A felsőbb évfolyamosok pedig minden évben összeállítanak egy "szeretetcsomagot" a Drive-on az alattuk lévő évfolyamnak, amiben jó sok vizsgaanyag és egyéb hasznos dolog van. Ez nagyon nagy segítség volt :D A legtöbb tanár is jófej, nagy tudású, segítőkész, és kollégaként viszonyul hozzád már a BA-n is. Nem jellemző a direkt szívatás.


Szóval nekem nagyon jó élmény volt összességében a Károli, ajánlani tudom. Az egyetlen rossz dolog az, hogy a világ végén van a suli épülete. De felfoghatod úgyis, hogy a busz- vagy vonatút alatt már lehet bandázni a szaktársakkal :D


Ha bármilyen kérdésed van még, nyugodtan írj privátban is!

2022. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huuu, ezek nagyon jó infók, köszönöm, hogy megosztottad ezt velem. Hamarosan lesz egy kis időm, és írok mindenképp🥰
2022. dec. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!