Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az őszi félév, vizsga időszaka...

Az őszi félév, vizsga időszaka végén mikor írják be a jegyeket? Mikor zárnak le véglegesen? (ELTE-Tók)

Figyelt kérdés
Intézmény váltás miatt sürget az idő...az egyetem kommunikációja meg 0.

2022. dec. 9. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én SZTE-s vagyok, viszont van ELTE-s barátnőm (meg más egyetemekről is az országban) és szerintem ez sehol sem egységesen megy. Az a lényeg, hogy a félév végéig, azaz a következő félév elejéig be legyen írva minden. Nekem volt olyan gyakorlatom, amire már vizsgaidőszakban kellett bevinni egy beadandót, és valami január közepén kaptam meg rá a jegyet. A vizsgák esetében olyan szabály van, ha jól tudom, hogy az írásbelinél három munkanapon belül kell beírni a jegyet, szóbelinél meg még aznap. Gondolom az egyetem sem tudna erre mit mondani, mert minden tanár más tempóban írja be.
2022. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy állítottam össze a vizsgáim, hogy decemberbe lemenjenek, egy marad január végére. Remélem még benne maradok az időben! Tényleg köszi!
2022. dec. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!