Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-GTK pénzügy és számvitel...

SZTE-GTK pénzügy és számvitel vagy NJE-GTK pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés

Eddig Szeged volt tervben, de az NJE jobb felszereltségűnek tűnik+Kecskemét csak 20 km ahonnan lakom, így nagyon elbizonytalanodtam.

Szerintetek melyik lenne a jobb?



2022. dec. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
SZTE
2022. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. dec. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:

+1 szte

Psz szakhoz milyen felszereltség kell? :)

2022. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolom egy pad meg egy tábla elég...de az NJE-n (tudtommal) többek között van tőzsdeszimulátor is, ami betyárul hangzik
2022. dec. 13. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hol szerzed a diplomádat! Mindenhol csak alapot kapsz, szóval ha közelebb van Kecskemét, én inkább oda mennék.

100x többet ér, ha mondjuk gyakornokoskodsz az utolsó 1 évben

2022. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. dec. 14. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegy hol szerzed, ez egy nagy hülyeség, ezt max az mondja, aki életében nem volt még állásinterjún. Aki nevesebb egyetemre járt (Corvinus, Élte, SZTE, PTE, BGE, Műegyetem, Debrecen) sokkal jobb esélyekkel indul, mint az, aki noname (Kecskemét, Dunaújváros, Kaposvár) helyekről kerül ki. Sajnos a papír világában élünk, nemcsak az a fontos, hogy legyen papír, hanem az is, hogy honnan van. Lehet valaki közgazdasági középiskolában oktv-ket nyert, országos versenyeket szakmából, színkitűnő mégis előrébb veszik azt, akinek diplomája van, pláne ha jól hangzó egyetemről. Az meg hogy melyik egyetem milyen felszereltségű, ebből a szempontból sajnos lényegtelen, ha még csak most kezd feljönni az egyetem színvonala, Szegednek meg már évtizedek óta ez megvan.
2023. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!