Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valami hátrányom származhat...

Valami hátrányom származhat abból, ha félévig a 125 óra hiányzást elérem?

Figyelt kérdés

Ami az egész év alatt hiányozható óráknak a fele félévkor.


Szükséges jegy félévig a tantárgyakból még 20-24 kell, amit még meg tudok szerezni.


9-es vagyok.



2022. dec. 15. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy mindjárt félév...

Az iskola adhat le jelzést a családsegítőnek, hogy nézzék már meg mi a helyzet, hogy ennyit hiányzol.

Ha a tanárok partnerek is a szerezd meg a szükséges jegyeket dologban, ezerrel kell tanulnod, hogy legalább egy kettest összekaparj, ha nem akarsz megbukni.

2022. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez általánosságban is érvényes-e, de nálunk, ha túlléptük a megadott hiányzást, a szaktanárokkal kellett egyeztetni, hogy hogyan zárjanak le. Én rengeteget voltam beteg, mindig mindent elkaptam, és mindentől 2 hétig az ágyat nyomtam, de nem kellett sosem évet ismételnem. Ha kevesebb volt a jegyem a szükségesnél, pótdolgozatokkal, beadandókkal, bónusz felelésekkel tornásztam fel a számuk.

Pont 9-ben egyébként kórházban is voltam, ekkor magántanulói státuszt kértem, de utána bejártam a számonkérésekre, hogy meglegyen a kellő jegyem, és így nem kellett osztályozó vizsgát tennem.

2022. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!