Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodaped kategóriákkal könnyeb...

Óvodaped kategóriákkal könnyebben teljesíthető szak, mint a tanító és/vagy a tanár? Igaz ez? Akik Szegeden, Debrecenben, esetleg Egerben diplomáztak (netán most is tanulnak) nálatok mennyit segítettek a tanárok, mennyire mentek nehezen a vizsgák?

Figyelt kérdés

"...nálatok mennyit segítettek a tanárok, illetve mennyire mentek nehezen a vizsgák?"


Ezzel egyrészt csak az adott egyetemet kérdezem, hiszen nyilvánvalóan aki Szegeden (volt) hallgató, az nem fogja tudni mi (volt) a helyzet például Debrecenben.


Másrészt az érdekelne a fentieknél, hogy mennyire voltak "elnézőek" bizonyos vizsgáknál, zh-knál, stb. ha valamely tárgynál a szóbelik/írásbelik során "rezgett a léc" (hogy legalább egy kegyelem kettest megkapj)?



2022. dec. 23. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvodapedagógus a legkönnyebb szak eleve...
2022. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Noha tanítóit végeztem, sok közös óránk volt az óvópedekkel. Nekik valóban sokkal kevesebb, könnyebb, rövidebb volt a tanulmányuk, matek pl nem is volt nekik, mi pedig mehettünk deriválni, más számrendszerben számolni, stb. Visszatekintve inkább választhattam volna az óvodapedagógusit. A vizsgákon nem voltak segítőkészek, elnézőek, keményen hozni kellett az elvárt szintet. Egerben végeztem.
2022. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!