Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mikor számíthatok a...

Ilyenkor mikor számíthatok a gyerekvállalásra nőként?

Figyelt kérdés
A húszas éveim végén, kb. 30 év körül fogok végezni az egyetemmel. Orvosként fogok dolgozni várhatóan. Mivel nő vagyok, kicsit kétségbe vagyok esve a családalapítás miatt. Max 2 gyereket szeretnék. 30 körül késő lesz családot alapítani? (Párom van, remélhetőleg a társkereséssel nem fog idő elmenni)

2022. dec. 31. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

"sokkal csóróbb az országunk egy nyugat Európai országnál"

A boldog élet egyik titka, hogy tudni kell viszonyítási alapot találni.

Emberek milliárdjainak életszínvonalánál magasabb életszínvonalon élünk.

2023. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Eljön az ideje. Akkor is, ha a képzésed és a pályád a legfontosabb. 35 éves korodig nyugodtan szülhetsz. Hidd el, meg a válaszolók is higgyék el, vannak családos orvosok.
2023. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"vannak családos orvosok"

Igen, meg vannak olyanok is, akiknek nem lett gyerekük, mert mindig fontosabb volt nekik a karrier.

2023. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Köss már bele mikor bíztatok valakit
2023. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Arra biztatod, hogy akár 35 éves koráig is várjon...
2023. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

"A boldog élet egyik titka, hogy tudni kell viszonyítási alapot találni.


Emberek milliárdjainak életszínvonalánál magasabb életszínvonalon élünk."


Tehát ha a világon éhezik több milliárd ember, akkor az már milyen jó dolog, ha valaki nem ehézik? Érdekes logika, az biztos.


Amúgy a családom magyar szinten nézve baromi jól él anyagilag, de attól még ez az ország egy rakás szar, és nem csak azért, mert csóró. Az oktatás egy rakat szar, az egésszégügy is, lassan már meghalni is csak időpontra lehet majd, aztán majd ha kivárod a 20 éves várólistát, el is temetnek majd. Szét van lopva és szét van verve az ország.

2023. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"ha a világon éhezik több milliárd ember, akkor az már milyen jó dolog, ha valaki nem ehézik? Érdekes logika, az biztos."

Lehet, hogy te nem látod benne a logikát, de attól még nagyon is logikus.

De egyébként se arról van szó, hogy mi logikus meg mi nem, hanem hogy hogyan élhetünk boldogan. Úgy biztos nem, ha mindenben csak a rosszat akarjuk meglátni, mint te. És ezzel a szemlélettel a világ bármelyik részén garantálva lesz a boldogtalanságod, mert mindig lesznek olyanok, akik még gazdagabbak, akiknek még jobb oktatás meg egészségügy jut, mint neked, úgyhogy csak a saját egyéni szegénységi bizonyítványod, hogy (valószínűleg megint, már sokadszor) idehánytál valami magyarországócsárlót.

2023. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
#10. Kiscsillag, hagyd abba a hiperventillálást és nézd meg, hogy hogyan emelkedik világszerte (idehaza is) a várható élettartam. Ez nem a 30-as évek, hogy huszonévesen kell szülni. Soha eddig nem volt elérhető ilyen jó minőségű és mennyiségű étel és élet.
2023. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"emelkedik világszerte (idehaza is) a várható élettartam. ... Soha eddig nem volt elérhető ilyen jó minőségű és mennyiségű étel és élet."

Ez igaz, de a termékenység meg rohamosan csökken világszerte a férfiakban is, úgyhogy a gyerekvállalással pont nem érdemes várni.

2023. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy te nem látod benne a logikát, de attól még nagyon is logikus."


Én értem benne a logikát, szóval tévedsz. De nehogy már annak örüljön a magyar, hogy máshol még szarabb. Akkor ha ez a logika, a tüntető tanároknak mért nem mondod, hogy hát Afrikában éheznek is, meg nincs is fedél a fejük fölött? Mért nem ezzel nyugtatod a tanárokat is? Hiszen másnak meg még rosszabb, akkor örüljenek, hogy kapnak nettó 250 et és van hol lakniuk, meg nem heti 1 szer esznek. Oké? Megegyeztünk?


Amúgy én anyagilag jól élek, de ezzel az országgal ezer más probléma is van, azon kívül, hogy csóró ország, az emebrek 90% nak meg alig ér valamit a fizetése. Vannak itt más bajok is, nem csak ez. Ha jól él valaki anyagilag, mint mondjuk én, attól még fojtogató a légkör, a politikusok meg a saját érdekeik szerint nyúlták le a közpénzt, verték szét az országot.

2023. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!