Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg van olyan egyetem,...

Tényleg van olyan egyetem, ahol online van a levelező képzés, és valószínűleg úgy is fog maradni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömtől hallottam, de nem vagyok benne biztos, hogy megbízható az infó. Ha távoktatásra jelentkezek, az kb. mindenhol fizetős, és ez egy jó alternatíva lehetne. Kérlek, akkor válaszolj, ha tényleg, vagy szinte biztosan tudod a választ!

2023. jan. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-n pl. se nappalin se levelezőn nem kötelező bejárni (közgáz mestereket tudom), mert online fel töltik az előadás videóit, csak a zh+vizsgára kell bemenni, melyek mind gépteremben zajlanak (ami szerintem katasztrófa).
2023. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SZTE-n matek szak levelezőn is covid óta teljesen online van, egy félvévben két alkalommal "kell" bemenni, de ebből csak egyik a zh. Természetesen vizsgára be kell járni.
2023. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A BGE-n online vannak a covid óta a levelezősök, de ettől a félévtől kezdve be kell járniuk személyesen vizsgázni, a kövi félév is olyan lesz, mint az előző volt.
2023. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nincs személyes tapasztalatom, de pár embertől azt hallottam, hogy rosszul van szervezve, pocsék az egész, és kimondottan sokat kell bejárni, és össze-vissza nyilatkoznak ezzel kapcsolatban is. Szerintem még nem egy bejáratott módszer ez, és nem tudják hogy kellene csinálni.
2023. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BME GTK-n is feltöltik az előadások anyagait+videóit, de be is lehet menni. (mester)
2023. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!