Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Miskolci Egyetem...

Milyen a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi kara?

Figyelt kérdés

Van esetleg olyasvalaki, aki ide jár? egy szakirányú továbbképzést találtam ezen az egyetemen, ami nagyon tetszik, de nincs egyetlen ismerősöm sem, aki ide járna/járt volna.

Így hát, a kérdésem az lenne, hogy esetleg ha itt végeztél, ide jársz, leírnád a véleményed az intézményről?

Persze tudom, hogy minden szak más, de ilyen általános jellegű vélemény is érdekel :D megérné itt tanulnom?

Köszi, ha válaszolsz!



2023. jan. 24. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Ich möchte ein Hsmburgemit eine Cola bitte. Ilyesmi mondatokat lesz érdemes tanulni a gyakorlatias oktatásért. Bölcsészeten ez a perspektíva
2023. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1: Neked még ezt sem sikerült megugrani, mert nem helyes, amit írtál 😂
2023. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!