Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE vs Miskolci Egyetem...

SZTE vs Miskolci Egyetem természettudományos képzés vélemények? Valóban erősebb Szeged? Ha igen miért/miben?

Figyelt kérdés
2023. jan. 25. 04:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A xopatásban elég erős az SZTE
2023. jan. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon milyen természettudományosra gondolsz? Ami van, az félig mérnöki, azaz szopatósabb, viszont nem halsz éhen kategória
2023. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természettudományi szakok közül csak akkor menj Miskolcra, ha műszaki földtudományra mennél.

Kémia, biológia, fizika stb szakoknál a kettő közül egyértelműen SZTE az erősebb. Az ismerősi körömmel lefedjük az összes SZTE TTIK szakot és nincs senki se rossz véleménnyel. Miskolciról is többet hallottam ismerősöktől, egy jó szó sem esett róla :D

2023. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon nincs ttk.... Föld tudósok az egyetlen természettudósok ott, míg Szegeden az egyik ha nem a legjobb a ttk az országban.
2023. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak hiába jó, ha belterjes rosszindulatú szemét banda.


Tisztelet a kivételnek.

2023. febr. 10. 11:34
 6/7 anonim válasza:
100%
Hát az SZTE és Miskolc rohadtul nincs egy lapon. SZTE az élmezőny sokszor több elvárással,míg a Miskolci egy "tartalék" egyetem. Ha a munkaadónak választania kell SZTE-s hallgatót fog. Az SZTE-n tanulnod kell és nem érzékenyülnek el ha kikell rakni valakit, míg egy barátom Győrben nem érte el az átlagot, utána küldtek egy emailt neki,hogy ha még szeretne oda járni eltekintenek az önköltséges formától.
2023. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc és szeged tényleg nem ugyanazon kategória, mert míg az egyikben geológusokat és társaikat képzik, miskolcon mérnököket ebben a tudományágban.
2023. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!