Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lerajzolhatom a tiltott...

Lerajzolhatom a tiltott jelvényeket a törifüzetembe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h tavaly volt egy jó töritanárom akit imádtam. Most viszont egy nagyon problémás tanár a történelem tanárom. A tavalyi az úgy megszerettette vlm a tantárgyat h idén lesz4rom azt az idiótát egyedül tanulom a törit. Külön füzetem van amibe jegyzetelek

A tabalyi tanár még mindig asuliban tanít csak engem nem :(



Most tartok ott az önnálló tanulással h a 2. Vh hoz értem ahol ugye vannak ezek a tiltott jelvények pld:SS jelvény horogkereszt stb.


Az a kérdésem az h ezeket a jelvényeket ha lerajzolom a külön füzetembe akkor lehet belőle bajom?


(Mivel ez az eset nem mindennapi ezért erre nincs szabáky a házirendbe.)



2023. jan. 25. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Iskolaja válogatja. Valahol ebből nem lesz gond valahol igen
Kérdezzem meg a tavalyi tanárom
15 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyi h nem zsidósuli és nem is keresztény. Sima állami suli.
2023. jan. 25. 14:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanuláshoz adott témánál persze hogy lerajzolhatod.
2023. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz a füzeteddel, amit akarsz, máglyára is vetheted.
2023. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

„Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a) terjeszt; b) nagy nyilvánosság előtt használ; c) közszemlére tesz; ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő.”


Ha nem publikálod a füzeted azt rajzolsz bele amit akarsz

2023. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a füzetem tele volt vele, meg a könyvem is. De én nem csak az adott témánál. Volt olyan tanár aki látta, de nem érdekelte, sőt utána kedvesebb is volt velem. Meg volt olyan is, aki jelezte, hogy többet ilyet ne.

Amúgy témánál minden gond nélkül rajzolhatod. Könyvben is amiatt szerepelhet. De kiragadva nem lehet.

Mellesleg miért olyan fontos lerajzolni?? Úgy is gondolom tudod, hogy néznek ki. Meg ez semmilyen anyagban nem lesz kérve, hogy pl a horogkereszt hogy áll.

Nagyon sokan fordítva rajzolják amúgy, ami nem lenne baj, de mikor nagy "náci, rasszisták" fordítva rajzolják, na azt nem értem.

2023. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
100%
Füzetbe nyugodtan, csak ne mutogasd.
2023. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm😚
2023. jan. 25. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi célra megengedett.
2023. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bbenjoe ***** válasza:
66%
Hát ha nincs olyan osztálytársad, aki spicli és beköp.
2023. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!