Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen jobb a közösség?

Melyik egyetemen jobb a közösség?

Figyelt kérdés
BME-Corvinus-ELTE

2023. jan. 28. 21:38
A kérdező szavazást indított:
BME
Corvinus
ELTE
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs különbség. Ezek a magyar viszonylatban "nagy nevek" egyformák. Igazán jó közösségek nem itt vannak. Ezek csak népszerűek, meg jó helyen vannak, de ennyi.
2023. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a bmes közösség nagyon nem jött be. Eléggé arrogáns sznobtanya.
2023. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezek közül egyiken sincs igazán jó közösség.
2023. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Általánosságban egyikre se lehetne mondani, hogy jó vagy rossz a közössége, több ezer fős intézményeknek szerinted milyen közössége lenne? Olyan amilyet teremtesz magadnak, de szerencsén is múlhat, hogy belekerülsz egy jóba. Ha kis létszámú szakra jelentkezel, akkor ez nem lesz nehéz.

Én a Corvinusra járok, itt egyébként híresen jó a diákélet, itt van a legtöbb diákszervezet és szakkoli, amik már önmagában is tök jó közösséget adnak. Én sima koliban lakok most, ott is jófejek, nyitottak többnyire az emberek. Az egyetemen főleg azokkal vagyok akiket még gólyatáborban ismertem meg.


Csak vegyél részt a programokon, legyél nyitott és minden jó lesz, bármelyik egyetemre is mész.

2023. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közösségről beszélni egyetemi, de még kari szinten is túlzás szerintem. A szaktársaiddal fogod a legtöbb időt tölteni, bárhová is jársz, és ugyanolyan eséllyel futhatsz össze jófej és kevésbé jófej emberekkel mindenhol.
2023. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Miskolcon van a legjobb
2023. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezek közül egyiken sincs igazán jó közösség."

- ezek szerint mindhárom egyetemen tanultál már. Hadd spekulálgassak, hogy igazából egyiken sem. 🤡


A kérdésre válaszul: óriási blődség, hogy a nagy egyetemeken nincsenek jó közösségek, általában kisebb intézmények hallgatóinak copiuma ez a duma.

Bármelyik egyetemre mész, rajtad múlik, hogy jó társaságot találsz-e.

2023. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!