Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgakurzus lehetőség?

Vizsgakurzus lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy a tavalyi tavaszi félévben (2021/22/2) nem sikerült az egyik tárgyam. Ebben a tanévben (2022/23/1) felvettem vizsgakurzusba, viszont rajtam kívülálló okok miatt egyáltalán nem tudtam belőle elmenni vizsgázni. Most, hogy jön az új félév, (2022/23/2) gondoltam ismét felveszem vizsgakurzusba, viszont nem látom ezt a lehetőséget, csak az előadás és gyakok időpontjait belőle (mert ugye ez egy tavaszi féléves tárgy, így az alattam lévőknek ez most jön).


Lesz lehetőségem valahogy vizsgakurzusként felvenni? Vagy mi ilyenkor a teendő? Szeretném letudni, az aláírásom megvan belőle.


Előre is köszönöm az infókat! :)



2023. jan. 30. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem híredet vizsgakurzust nem, írni kell a tanárnak van e ilyen lehetőség. Egyébként újra fel kell venned és akkor rád most a jelen követelmények érvényesek.
2023. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!