Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-n most kezdeném a szakdolg...

BGE-n most kezdeném a szakdolgozatomat, de nincs külső konzulensem és enélkül nem kezdhetem el. Milyen megoldást javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! FOSZK-ot végeztem és ezt követően jelentkeztem BSc-re, tehát a szakmai gyakorlatomat már 2 éve elvégeztem. A tavaszi félévben írnám a szakdolgozatomat, de kiderült, hogy kötelező egy külső konzulens felkérése. Jelenleg sajnos nem olyan cégnél dolgozom, ahol lenne olyan vezető, aki beleférne a külső konzulensi követelményekbe. A volt FOSZK-os külső konzulebsem nem segít.

BGE-nél érdeklődtem, hogy mit lehet tenni ezügyben, de csak annyit válaszoltak, hogy ez a hallgató feladata, hogy külső konzulenst keressen, valamint próbálkozzak a leendő belső konzulensemnél. Ő sajnos nem tud (vagy nem akar) segíteni.

Járt már valaki így, és ha igen hogyan oldottátok meg?


BGE-PSZK


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 30. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik a külső konzulens feltételei? Én leszek a konzulensed. 🤗
2023. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve mi a témád?
2023. jan. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Legalább középvezetőnek kell lennie (aláírási jogosultsággal kell rendelkeznie a cégnél, ahol dolgozik).

Értenie kell valamennyire a témához, hogy érdemben kommentálni tudja.

A téma: Vezetői stílus, vezetői attitűd, kommunikáció és konfliktusmegoldás


Ha tényleg el tudnád vállalni, nagyon hálás lennék. :)

2023. jan. 31. 06:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az első pontot nem teljesítem. :/ Korábban voltam külső konzulens, ott nem volt ez feltétel. Persze a témád miatt érthető.
2023. jan. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a tanszéket nem-e tennének kivételt ebben a csodás bürokrata környezetben :D
2023. jan. 31. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem kötelező a külső konzulens. Elegendő csak a belső. Ha ő nem segít, akkor keress más belső konzulenst.
2023. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kötelező volt a külső konzulens.


Én javaslom hogy nézz körül ismerősi körben is, de azért nyilván ne legyen közeli családtag, az feltételezem kiderül. A külső konzulensek háromnegyede nem sokat segít, csak kitölti a bírálati lapot, vagy még azt se ő tölti ki csak aláírja..

Ezért bíztatlak arra, hogyha találsz egy személyt aki alkalmas lenne, hangsúlyozd hogy csak adminisztrációs szempontból kéne valaki aki aláír a végén egy lapot... hamarabb elvállalják, ha tudják, hogy nem várod el tőlük hogy heti 4x segítsenek neked.

2023. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!