Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE Gazdaságtudományi szakoko...

Miauvau kérdése:

SZTE Gazdaságtudományi szakokon mennyire erős a matek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kereskedelem marketing, gazdálkodás és menedzsment szakokra, ezek jöhetnek szóba eddig. Gimiben eléggé leszartam a matekot, erős hármas voltam belőle.

2023. jan. 31. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam, akkor volt 3 félévnyi matek + két félév stat, plusz néhány tárgy, ahol azért számolgatni kellett. Nem volt kimondottan nehéz, a legtöbben azért nem ezen buktak, de nyilván tanulni és gyakorolni kellett, mert volt, aki emiatt (is) csúszott. A tanárok elsősorban arra mentek rá, hogy értsd az anyagot, és tudd alkalmazni, nem hardcore definíciókat kellett bemagolni. De hogy most mi a helyzet, passz.
2023. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kalkulát nem úszod meg, azon azért sokan megbuknak. Sokan nem is tudják teljesíteni a 3 félév kalkulát, a statisztikáról nem is beszélve. Ha nincs érzéked hozzá, és nem vagy hajlandó akár napi szinten több órán át matek feladatokat megoldani akkor borítékolható a bukás.
2023. febr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lófütty.
2023. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!