Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági szak 4-es matekkal?

Gazdasági szak 4-es matekkal?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy penzugy-szamvitel vagy kereskedelem marketing szakon mennyire nehéz a matek? Gyenge 4es vagyok matekból, és nem tudom mennyire menne így. Aki járt ilyen szakra vagy van róla valami ismerete,tudna mesélni róla?

2023. febr. 1. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gazdálkodás és menedzsmenten vagyok, a kereskedelem és marketingesekkel szerintem az összes matekos óránk megegyező (még gyors le is csekkoltam a mintatantervet, ha jól látom igazam is van). Szerintem 4-es matekkal simán. Igazából szerintem nem nehéz a matek gazdaságin, szerintem mindig az a fontos, hogy meg legyen a szorgalom, gyakorolj évközben, ne a vizsga előtti nap jöjj rá, hogy nem értesz semmit sem. Hétről-hétre gyakorolj. Ha közzétesznek a tanárok példatárat, akkor azt is használd, gyakorolj sokat.
2023. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 is írja a lényeg a folyamatos tanulás. Ne maradjon semmi olyan a matematika tananyagban, amit nem értesz meg, vagy a mit nem értetnek meg Veled.
2023. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy számvitel se nehezebb matek szempontból.
2023. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!