Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha most 12....

Szerintetek ha most 12. félévim töri 3-as átlaggával, egy ilyen elmdonok a töri tanárnak mennyire fog a képembe röhögni?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly 11.-ben a szóbeli kiséretségim 4-es lett, idén 12. félévében 3-as átlaggal zártam a történelmet. Viszont engem azért így bele gondolva még is csak érdekelne egy Néprajzi főiskola, jobban belegondolva, és úgy tudom emelt sem kell hozzá, csak plussz pontot ér. Szóval ha miútán meglett az éretségi, az lett olyan amilyen - bár remélem jó lesz - de ha nem lesz megfelelő, akor akár megprobálnám újra az éretségit de magán tanárral készülnék felrá és ha tanácsos a plussz pont miatt magántanárral az emeltet is megprobálnám. Természetesen most az év végimből megprobálom a maximumot kihozni.


Szóval szerintettek jelenleg 3-as átlaggával 12-ben félévkor, erre így mit szólna a tanár? Adna tanácsot? Vagy azt mondja esélytelen minden? Vagy nem is kellene szólni neki, hanem egyszerüen csináljam?


(Középszintre jelentkeztem / Nem kell emelt néprajzra)



2023. febr. 1. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném persze, hogy szakgimibe 5-ös voltam.... Társadalomismeretből...
2023. febr. 1. 19:57
 2/6 anonim válasza:
88%

Nem bántásból, de ha 12.-ben ilyen a helyesírásod, akkor inkább azt kezd gyakorolni.

"átlaggával" egy "g"

"érettségi" két "tt"

stb... Rengeteg hibával és nyelvtani helytelenséggel írsz.

Ha nem lenne ott, hogy 12.-es vagy, azt gondolnám alsós vagy.

2023. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem..... Ehez nincs köze a kérdéshez...
2023. febr. 2. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ehhez a tanárod jóváhagyása??? Igazából semmi köze hozzá. Ha azt mondja, szerinte h*lye vagy hozzá, akkor feladod??? Mert ha kellene tőle egy aláírás vagy ajánlólevél vagy bármi, megérteném, hogy elmondod neki, de így szerintem felesleges, ez a te magánügyed és kész.
2023. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Olyan, hogy ,,Néprajzi főiskola" nincs. Néprajz szakok vannak az ország több egyetemén is.

Szükséges az emelt érettségi.

Tényleg nem rosszból, de szörnyű a helyesírásod; előbb talán ezen kellene javítanod. Persze, ha diszgráfiás vagy és papírod is van róla, az más.

A hármas átlag nem épp a legjobb, viszont ha elszánt vagy, akkor minden sikerülhet. Ha néprajzra készülsz, akkor töriből a hármas átlag nem a legjobb... Olyan, mintha matek szakra készülnél hármas matek átlaggal.

2023. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szükséges az emelt érettségi néprajzra
febr. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!