Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várhatóan mennyi pont kell...

Várhatóan mennyi pont kell majd a PPKE JÁK szakára?

Figyelt kérdés
Az az érdekes számomra, hogy tavaly 343 pont kellett, azelött viszont mindig 370 körül…

2023. febr. 4. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önköltségest kérdezed?
2023. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy idén is 370 körül, mivel tavaly alacsony volt a ponthatár.
2023. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, önköltségesre.. tavaly miért volt alacsony?
2023. febr. 4. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
A jóisten se tudja megjósolni. Lehet hogy akörül mint tavaly, lehet hogy megint 370, lehet hogy fölötte.
2023. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert kevesebb volt a jelentkező. Meg kell nézni a statisztikákat.
2023. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia, ezt sajnos/szerencsére nem lehet megjósolni, én most vagyok elsőéves, tavaly a te helyzetedben voltam és a 370-et lőttem be, az a biztos, annál feljebb biztosan nem fog menni, de mint látod, lehet kevesebb. Viszont azon gondolkodj majd el, hogy az érettségibe fektetett energiát mennyire sokallod, mivel ha a 343 pont elérésével is nehézségeid akadnak, akkor nem ajánlom neked ezt a szakot.
2023. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt akkor meglepetés néhányaknak.
2023. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felvettek!! De nagyon sokkolódtam, hogy milyen magas pontszám kellett..
dec. 27. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!