Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító szakos 18-21 éves...

Tanító szakos 18-21 éves nappalisok (Szeged, vagy Debrecen), akik jelenleg ott tanultok: elképzelhetetlen, vagy min. furcsa lenne nektek, ha egy még nem egészen negyvenes férfi jelentkezne nappalira? Vagy meg tudnátok barátkozni eme ténnyel idővel?

Figyelt kérdés

Munkalehetőség megoldott, kötetlen időben dolgozhatok, így a napi bejárás nem jelent problémát.

Azért nem a levelező, mert ezen szakra mondják a legtöbben, hogy a legjobban igazán csak nappalin lehet ezt a hivatást elsajátítani, levelezőn sok minden kimarad(hat), vagy nem úgy adják le. És voltam már régebben levelezőn, a tanárok hozzáállása is minimum kiborító volt. Persze lehet más egyetemeken (például Szegeden, vagy Debrecenben) máshogy állnak a leadott anyaghoz a tanárok, óraadók...

Köszönöm, nekem egyszer több, mint elég volt.



2023. febr. 7. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanító szakon vagyok és nem is Szegeden vagy Debrecenben, de nappalin tanulok (orvosi) és itt egyáltalán nem furcsa, hogy vannak 30-40 éves hallgatók is.

Szerintem a korod ne tartson vissza, ha amúgy azt érzed, hogy menne.

2023. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Tanári szakon végeztem idén. Volt egy-két 50-es nappalis szaktársam is. Ők tartották egyben a csapatot.
2023. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!