Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BProf - üzemmérnök-informatiku...

BProf - üzemmérnök-informatikus szakot kezdenék levelezőn, munka mellett. Az utolsó évben a szakmai gyakorlatot hogyan kell / lehet így letudni? Emiatt nem szívesen esnék ki a melóhelyemről hosszabb időre.

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Teljes munkaidős alkalmazott vagyok egy cégnél, a munkaköröm csak részben kapcsolódik az informatikai területhez. A szakmai előmenetel miatt lenne szükség egy papírra, amit a legkevesebb véráldozat árán próbálnék megszerezni.
2023. febr. 11. 22:20
 2/3 anonim válasza:
86%

Szia!


Én a Kodolányin és a NJE-GAMF-on jártam utána ennek személyesen és az alábbi válaszokat kaptam:

- A Kodolányi önmaga is gyakorlati helyként működik tehát,ha nem a szakmában dolgozol vagy fejlődni szeretnél, akkor a sulival együttműködve megoldható a gyakorlat.

- A Kodolányin második, míg a NJE-GAMF-on egyetlen opció, hogy meglévő szakmai tapasztalatot fogadtatsz el.


+ Ez ugyan nem volt kérdés, de munka mellett hasznos információ lehet még a szabadságok terén, hogy mindkét általam említett intézményben csak szombaton van oktatás ezen a szakon, sőt a Kodolányin van lehetőség az órákat visszanézni, mert azokat rögzítik és online felteszik.

2023. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez mind hasznos információ volt!
2023. febr. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!