Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen dokumentumot kell...

Milyen dokumentumot kell feltölteni mesterképzésre való jelentkezéshez a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Ha én még csak most fogok majd nyáron diplomázni (vagyis még nincs diplomám), de most jelentkezek mesterképzésre, akkor most fel kell tölteni bármilyen dokumentumot a 'Dokumentumok' résznél?

2023. febr. 12. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Le van írva, olvasd el. [link]
2023. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Le van írva, mindenhol máshogy van.


Én is végzős vagyok. A magyar jelentkezéshez feltöltöttem a leckekönyvet, demonstrátorkodásomról igazolást, TDK oklevelet, szakmai tapasztalatot igazoló papírt (nem volt kötelező szakmai gyakorlat, de dolgoztam, a főnököm igazolta), a nem honosított szakmai C1 nyelvvizsgámat (ezt lehet felesleges volt, mert ugye nincs honosítva, viszont ugye a nyelvvizsgákhoz ezt nem tudtam beírni, csak a többit) és a cikkemet.


Külföldre kellett motivációs levél, CV, ajánlólevelek stb

2023. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!