Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem BME-hez képest...

Óbudai Egyetem BME-hez képest mennyire színvonalas az oktatásban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld,hogy színvonalas.

Mind a két egyetem jó

2023. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A BME-n sokkal inkább megszivatnak + több az tananyag mint az Óbudain. Sok kibukott BME-s az Óbudaira megy, mert ott egyszerűbb a képzés és a többség azt már el tudja végezni. Azt ajánlom, hogy próbáld meg a BME-t elvégezni aztán ha nem megy akkor menjél át az Óbudaira. (BME-t végzett mérnök vagyok.)
2023. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
BME-n végeztem és az OE-n vagyok oktató. Én azt tapasztalom hogy a BME-n erősebb a képzés de nem olyan nagy a különbség a két egyetem között. Aki a BME-ről kibukik az az OE-n sem lesz top hallgató (sőt a többség el sem végzi), viszont aki jó képességekkel van megáldva az bármelyik egyetemet képes elvégezni.
2023. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
#3-s menjél már ek szakemberhez a személyiségzavaroddal! Úgy vagy te egyetemi oktató ahogy én űrpilóta. :D Egyetemet is csak fényképen láttál.
2023. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!