Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki sima gimi...

Van itt olyan aki sima gimi után technikumba/FOSZK-ra ment egyetem helyett? Tudtatok diákmunkát vállani, mennyire fért bele? Esetleg beszélhetnék valakivel? (18L)

Figyelt kérdés

Hiába nézegettem végig az egyetemeket, szakokat, nem éreztem úgy hogy "na ezt most tutira tudnám 4-6 évig tanulni annyira érdekel/szeretem" ezért úgy gondolom hogy előtte inkább szakmá(ka)t tanulnék aztán egyetemen tovább fejlődnék ha úgy van. (egyébként angolból emeltezek és infó a választott tárgyam)


Oh és így hogy kell jelentkezni? Felvin vagy nyáron vagy...? A tanárok csak az egyetemet nyomatták, szóval el vagyok veszve😅



2023. febr. 12. 20:53
 1/2 A kérdező kommentje:
*vállalni (hupsz, pedig próbáltam odafigyelni)
2023. febr. 12. 20:54
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

FOSZK-ra felvin tudsz, idén február 15-ig, jövő tavaszi kezdéssel október körül, vagy 2024 februárban. Diákmunka simán belefér, alapszak mellett is, nagyon kevés olyan szak van ahol teljesen kizárja a tanulás a munkát. De amúgy ha már FOSZK akkor ajánlom inkább az egyetemet FOSZK 2 év, alapszak 3, és jóval többre tartják (és valóban nagyobb tudást ad).

De lehet lesznek még akik máshogy vélik, ez az én véleményem.

2023. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!