Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem veszik fel az ELTE...

Miért nem veszik fel az ELTE btk.-n a telefont?

Figyelt kérdés
Napok óta próbálom hívni őket, hogy a halasztási lehetőségekről érdeklődjek, illetve a szakkollégiumi kérdéseim is lennének. Erre csicsk4 diszpécser csaj beleszól unottan, hogy "JOOOL VAAAAN TOVÁBB KAPCSOLOM", ásít, tovább kapcsol, aztán kicsöng és semmi, ez volt az első alkalom, másodszorra már fel se veszi, mármint a ügyintéző kiscsaj, biztos letiltotta a számom. Miért mindenki hülye ebben az országban? Rendesen kezdek undorodni az ELTE-től. Normálisan szeretnék érdeklődni és nem lehet, azóta ahová átirányított is próbáltam felhívni azzal a mellékkel, de sose veszik fel, egyszer sem. Pedig annál az egy alkalomnál mikor méltóztatott a kiscsaj felvenni, tök kedves és normális voltam, ő meg ok nélkül csicsk4 az elejétől kezdve? Azt hiszem megb4sztatom a dékánt, aztán pedig a rektort, a piszlicsáré, jelentéktelen messze az ő szintjük alatti kérdéseimmel. Igen, ez lesz a helyes út.

2023. febr. 20. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezen a héten még tavaszi szünet van, és a tanulmányi hivatalban csak ügyelet van. Írj nekik e-mailt.


[link]

2023. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Mert még nem kezdődött meg a félév...
2023. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2, a félév elkezdődőtt, csak még a tanítás nem, el addig is lehet érni e-mailben a tanulmányi hivatalt
2023. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eléggé kétségbe voltam esve, de most megnyugodtam, köszönöm! 🙏
2023. febr. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!