Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megpróbáljam megint az óvodape...

Megpróbáljam megint az óvodapedagógus szakot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Még 2015-ben, amikor érettségiztem jelentkeztem óvodapedagógusnak. Ahhoz kellett alkalmassági is. Az éneken elhasaltam. Nincs jó énekhangom. Előtte fél évig jártam énektanárhoz, aki amennyit tudott kihozott belőlem, de nem mentem át. Aztán mint kiderült a ponthatárt sem értem el :D Igen tudom hogy kevés pont kell hozzá de akkor nagyon elcsesztem, túlizgultam mindent.


Most megint előjött ez a gondolat nálam. Az egy dolog hogy jelentkezem, de ugye nekem újra kell érettségiznem, meg akkor még egy másfél két évig énektanárhoz járnom és akkor sem biztos hogy felvesznek. Emiatt nem tudom megéri e strapálni magam. Meg 30 éves vagyok, egyetemet csak következő évben tudnék elkezdeni, megy az idő... Nem tudom mennyire van egyáltalán esély elhelyezkedni levelezőn végzettként 30 fölött.


Mit gondoltok?


2023. febr. 24. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Jézus dehogy vagyok még 30 :D 27 vagyok csak belezavarodtam, szóval 30+ leszek mire elvégzem :D
2023. febr. 24. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is 💩 az énekhangom, mondjuk én nem is foglalkozok azzal, hogy jobb legyen, meg alapvetően ez egy tanulható, fejleszthető képesség, de én inkább letennék erről.
2023. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én bátorítanálak. Mert:

-Célirányosan fel lehet készülni az énekre, aztán a gyakorlatban meg tudjuk, hogy mindegyik óvónő másban jó.

-Van több iskola is, lehet, hogy valamelyiknél meg lenne az alkalmassági

- Hiány van óvónőből nagyjából 100%, hogy el tudsz helyezkedni

2023. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!