Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Teleki Blanka...

A budapesti Teleki Blanka gimnázium túl erős egy négyes tanulónak?

Figyelt kérdés

A fiam minden fő tárgyból négyes, viszont írt egy 79 pontos felvételit, így bőven bent van a szóbelin.


Ami miatt bejuthat, az az egyszeri teljesítmény, hogy jól írta meg a felvételit, viszont az átlag teljesítménye "csak" négyes minden tárgyból... attól félek, hogy túl erős lesz neki és csak kínlódni fog...?


Mi a véleményetek?



2023. márc. 4. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán el lehet végezni. Most 11-es a lányom. Általános iskola 8. osztályban volt két hármasa (földrajz és fizika) mégis hozza a kb 4-es átlagot a Telekiben.
2023. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2023. márc. 4. 15:03
 3/11 anonim válasza:
100%
Milyen szakra jelentkezik a Telekibe? A szóbelin még sok dolog eldőlhet. Én bio-kémre megyek szóbelizni. 83-at írtam 2 négyest viszek, de nagyon sok gyereknek most jól sikerült a központi és a top gimikben annyi hely nincs. Szóval meg kell nyomni a szóbelit😀. Szerintem 4-es osztályzatokkal ok lehet neki is a Teleki. Csak az ideiglenes rangsoron lesz tőle hátrébb, de szerintem szenvedni nem fog az elvégzésével😀.
2023. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A szóbelivel nem lesz baj, egy ideig Angliában éltünk, felsőfokon beszél és abból lesz a felvételi :) Az igaz, hogy az angol szakra a legmagasabb a bejutási ponthatár...
2023. márc. 5. 21:14
 5/11 anonim válasza:
Sok sikert neki!😀
2023. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősömnek meg harmasa is volt általánosban és a telekibe felvettek, ő is angolon van így nem hiszem hogy olyan brutális lenne.
2023. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hali! Hogy áll az ideiglenesen?
2023. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vacakul, 250 felett, biztosan nem jut be, elengedtük :)
2023. márc. 18. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a többi iskola amiket még jelöltetek?
2023. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A többi iskolába bejut, úgyhogy nincs probléma. A Teleki volt az egyetlen, amit "fölé lőttünk" lesz ami lesz alapon, a többi a neki megfelelő erősségű iskola, úgyhogy minden rendben van :)
2023. márc. 19. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!