Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a Teleki Blanka...

Szerintetek a Teleki Blanka Gimnáziumban töri tagozaton ezt kérdezni fogják?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz a szóbeli elbeszélgetés és a tételekben benne van a 1848-as forradalom és szabadságharc.Viszont a tétel leírásában csak a forradalom és áprilisi törvények vannak megemlítve. Akkor a szabadságharc második részét valyon nem kérdezik? (1849)

#8. osztály #telekigimnázium #történelemtagozat
2023. márc. 5. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyart még mindenképpen nézd át előtte...
2023. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdezik, én is ezen paráztam, mikor készültem, de az áprilisi törvényekkel is jelzik, hogy csak odáig kell


Nem tudom, hogy voltál-e már vagy sem, de ha még nem akkor sok sikert, ha már igen, akkor egyrészt bocsi hogy nem válaszoltam időben, másrészt: hogy sikerült?

2023. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából nemtudom fura volt a tanár akit kifogtam 7-én voltam.Te?
2023. márc. 15. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 8-án voltam, az első világháborút húztam, és kedvesek voltak

Remélem felvesznek téged

2023. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hanyadik vagy az ideiglenes rangsorban?:) Köszi, én is remélem,hogy téged.
2023. márc. 17. 18:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy én is az első világháborút húztam😅
2023. márc. 17. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:

48. Őszintén szólva, csalódott vagyok azt hittem/úgy éreztem, hogy ennél jobban sikerült, bár mikor voltam kb mindenki hatalmas mappákkal és jegyzetekkel jött, amikhez képest az enyém papírfecninek számított

Te hányadik vagy?

2023. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! Hogyan zajlik egy töri szóbeli, hány percig kell beszélni, milyen kérdések fordulnak elő a beszélgetésnél? Sokat jelentene a válasz, köszönöm szépen :) Esetleg valakinek angol szóbelivel is vannak tapasztalatai?


Üdv: Remélhetőleg a jövőben egy telekis diák :)

febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!