Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerb Antal Gimnáziumról...

Szerb Antal Gimnáziumról vélemények? Tanárok, közösség, hangulat érdekelne!

Figyelt kérdés
Valószínűleg jövőre oda fogok járni, de az osztálytársaim és még az egyik tanárom is azt mondta, hogy nem jó iskola, de igazán indokokat nem hallottam...8-os vagyok.

2023. márc. 9. 19:37
 1/2 anonim válasza:
56%
Szia! Én a Szerb Antal a járok 3 éve. Tény, hogy azért van egy szint, amit tanulásban megkövetelnek, jól készítenek az érettségire. Amióta idejárok azóta már van, hogy hoznak be a témával kapcsolatban olyan feladatot. De a tanárok zöme segítőkész, de mindenhol találhatsz jó és rossz tanárt is. Az én német tanárom pl a legtündéribb tanár, akit eddig ismertem. A közösség az osztályon múlik, de általában jó szokott lenni. Osztályon kívül is barátkozunk. A DÖK is rendszeresen működik. A park gyönyörű, szökőkút, rekorten pálya, foci pálya, kosár pálya és röplabda pálya is van. A park gyönyörű. Tavasszal a rügyező fák, télen a hóval borított táj (már ha esik), ősszel a rengeteg színes falevél. Vannak programok is, gólyatábor, gólyabál, Holdvilágbál, Halloween, Rising szag, Farsang, Diák nap, Sport nap. Rajz órán jó időben kimegyünk. Persze van egy két hátul ütője is. Van néhány tanár, akinél konkrétan óráról órára kell tanulni, de ez már egy gimi. A könyvtár is gyönyörű, S a könyvtáros nagyon kedves. Helyileg is jó helyen van szerintem. Ha még a barátokkal suli után töltenél egy kis időt, akkor a suli előtt egy cukrászda van vagy közelben kisbolt. Van pár szakkör is. Dráma szakkör, rajzszakkör. Remélem tudtam segíteni, ha konkrét kérdésed van nyugodtan írj!
2023. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En azt mondom, hogy ide ne jojjon senki inkabb, sokkal jobb iskolak vannak, jobb kozosseggel, jobb hangulattal es normalisabb tanarokkal. Ha ujrakezdhetnem, biztos nem ide jonnek. De a streber elettelen diakoknak tokeletes!
ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!