Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Teleki Blanka...

Matek1973 kérdése:

Budapesti Teleki Blanka Gimnázium 2023-as vélemények? Nyelvoktatás( NYEK-es vagy 4. osztályos ) minősége? Tanárok, tanárhiány, közösség? Természettudományos képzést jelöltünk meg itt is , az Ady után másodikként.

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy magát sznobnak láttató, de abszolút alsó-közepes gimnázium. Az első 100 - ban sincs benne. Jól felkapott, de nem gyerekközpontú. Keresztlanyom tavaly végzett ott. Nem szerette.
2023. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én most vagyok végzős és imádom/imádtam. Egyáltalán nem sznob a légkör. A tanárok kedvesek és segítőkészek. Nincsen tanár hiány (matek, fizika, kémia és biosz tanár is van). A hátrány az angol nyelvoktatás. Teljesen kezdőként ne menj oda, mert nem kezdőről indul.

Teljes mértékben gyerekközpontú. Rengeteg programot szerveznek, próbálják azt nézni, hogy mivel könnyíthetnének a tanulókon. Tanulni kell, ha jól akarsz teljesíteni, ahogy mindenhol. Nem fog semmi csak úgy az öledbe hullani.

2023. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha matematikára mennél és szeretnél azután egyetemen is matematikát tanulni, akkor ahhoz nagyon gyenge ez a gimnázium.

A matematika tanárnő nem készíti fel rendesen a tanulókat matematika érettségire.

Az emelt szintű matematika érettségire pedig egyáltalán nem. A matematika órákon rendszeresen osztályfőnöki órákat tart...

Közben meg folyton szidja, pocskondiázza az összes többi tanárt, még a szülői értekezleten is.

Aki ezután matek szakra megy egyetemre, annak ez nagy szívás, mert ebben a gimnáziumban nem kapja meg azokat az alapokat, amelyek az egyetemen nélkülözhetetlenek.

2023. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég végeztem ott de nem igazán ajánlanám.. nincs tanárhiány de rengeteg tárgy tanárfüggő.. van néhány jó tanár de vannak borzalmasak is akiktől semmit nem fogsz tanulni. Viszonylag sok az elvárás, az érettségire viszont mégis 80%ban egyedül tanultam itthon.. a matek és fizika oktatásban szerintem nagyon gyenge.. a tanárok egy része fiatalos, segítőkész, kedves de ugyanúgy vannak bunkók is.
nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok itt 9. osztályos és bio-kémes. Abszolút nem sznob. Sőt, tök elfogadó a suli. Én nem az Ady után tenném be a Telekit, de ezt Te tudod. A biosz szenzációs. Tanárhiány előfordul, de nem vészes. Nagyon jó suli.
nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!