Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Ady Endre Gimnázium...

Matek1973 kérdése:

Budapesti Ady Endre Gimnázium (13. ker.) vélemények? Elsősorban a közösség , nyelvtanítás, természettudományos képzés minősége érdekel.

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
16 éves kor alatt tilos használni az oldalt!
2023. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
éppen ezért nem a gyermekem regisztrált, hanem én, a felhasználónévvől csak kiderült....
2023. márc. 13. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy derül ki! Lehetne Geronimo1888 is... akkor mi van? Az oldal tele van kis 12-14 évesekkel, nagyon unjuk már a folytonos kérdezősködésüket!
2023. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kis 12-14 évesek majd 16 évesek lesznek és előbb utóbb felnőttek . Ha ők fontosnak tartanak bizonyos kérdéseket feltenni , hadd tegyék fel, ha számukra fontos akár iskolaválasztás előtt , kérdezzenek . A felnőttek sem tesznek fel értelmesebb kérdéseket itt mint a gyerekek. Ez egy olyan oldal , ahol kérdeznek ez emberek és a jóindulatú emberek válaszolnak ( segítve ) , a rosszindulatúak pedig kommeltelnek. Bár én felnőttként tettem fel a kérdést , a fiam leendő valamelyik suliját illetően , ha úgy gondolod hogy a témája nem téged ( magát ) érint , tovább lehet görgetni, megjegyzések nélkül …..
2023. márc. 13. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Én oda járok. Most fogok sulit váltani. Ritka szar iskola. Elég gyenge. Van egy két jó tanár de a többség leszarja a dolgokat és az anyagot se adják le rendesen. Én franciát tanulok. 11-ben még nem fejeztük be a 9.es könyvet. Angolból úgy szintén. Biosz tagozaton vagyok. Amikor oda mentem 1 hónapig nem volt biosz tanárunk. Az egész suli hullik szét. A közösség szar hiába van sok program nagyon klikkes. Ha nem vagy olyan mint ők ameddig ott vagy ki leszel kozositve
2023. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!