Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Borzalmas valóban a DE Hajdúbö...

Borzalmas valóban a DE Hajdúböszörményi karán az óvodapedagógus képzés? Azt olvastam, hogy sem a tananyag (és/vagy módszerek) nem naprakész, sem a tanárok hozzáállása a hallgatókhoz sem a legjobb. Egy EKKE, vagy NYE, vagy SZTE is jobb képzést nyújt?

Figyelt kérdés
Sőt az egész böszörményi kar állítólag kong az ürességtől (ha lehet hinni azoknak az írásoknak, amiket találni lehet a karról a neten), szóval még a hallgatói élet sem valami rózsás. Tényleg mindenben jobb a fenti három másik?

2023. márc. 14. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom hogy hol olvastál ilyeneket, én nem olvastam így megcáfolni ugyanúgy nem tudom, mint helyeselni.
2023. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincs személyes tapasztalatom, de az biztos, hogyha a magyar felsőoktatás színvonalából indulunk ki, akkor biztosan van valóságalapja a feltételezésnek.
2023. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
A debreceni egyetem eleve egy szégyen, akkor gondold el milyen lehet egy még debrecennél is ótvarabb tanyára kihelyezett karának a színvonala.
2023. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mi a baj a Debreceni Egyetemmel?? :)) El nem tudom képzelni, ezért kérdem. :)


Böszörmény miért tanya? Nekem (anno) szép városka hangulatát nyújtotta.

2023. márc. 16. 18:18
 5/13 A kérdező kommentje:

"Hogyha a magyar felsőoktatás színvonalából indulunk ki, akkor biztosan van valóságalapja a feltételezésnek."


Nem éppen ennek ellenkezője igaz? Hogy pont (el)rettentő mennyiségű tudást követelnek meg? (Szinte mindenhol, talán már teljesíthetetlenül sokat is. Meg emellé még sok a totálisan felesleges, későbbiekben felhasználhatatlan töltelékanyag is?)


Nem épp az általad sugallt ellazáskodás az ismérvük...

2023. márc. 16. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező te álomvilágban élsz.
2023. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi kérdező, a 3-as életében nem volt egyetemen, még takarítani sem - láthatod a bugris stílusán!
2023. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
#7 volt, csak kihullott szegény
2023. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért kommentel és legfőképp miért néz le indokolatlanul(!) egy számára totálisan ismeretlen vadidegent? Most komolyan, így beszélni... Még akár a saját anyja is lehetnék (annyira nem tudja, hogy valójában ki ír) akihez így szól...
2023. márc. 18. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok, kedves kérdező, melyik mondatomból következtettél arra, hogy lenézlek? A debreceni egyetemen kívül mást nem minősítettem, azt viszont továbbra is fenntartom. Egy profitorientált, hatalmas maffiaszerű pénzgyár ahol a párt és a szűk haszonélvező körön kívül más érdekek nem érvényesülnek, így az oktatás színvonala is csak sokadik tényező.
2023. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!