Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A munka miatt most egyre...

A munka miatt most egyre kevesebbszer tudtam bejárni a suliba, mert a váltótársam várandós és már nem tud bejönni, a betanítás alatt álló kolléga meg nem veszi komolyan a dolgokat. Mi legyen ?

Figyelt kérdés

Múlt héten beteg voltam, de mint a kutya, olyan rosszul voltam, így se suli se munkahelyre nem mehettem, azóta rengeteg elmaradás van a melóban, az esti suliban meg emiatt a múlt héten sem voltam és ezen a héten sem, mert túlórázni kellett.

Ma "betudnék" menni, viszont annyira nullán vagyok, hogy eldönteni sem tudom, hogy mit csináljak.

Az osztályban 10 emberből én és rajtam kívül 2 srác jár rendesen, de mivel elég húzos és rugalmatlan a munkahelyem, ezért nem tudtam olyan rendszeresen járni, mint az a másik kettő.

De igazából 3an visszük jóformán a sulit és a többi 7nek csináljuk a projektfeladatait.

Ehhez képest a 3 tanárból 2 engem is a lógósok köze sorol néha, mert én is fiatal vagyok, viszont nekem van munkahelyem is, míg a többi fiatalnak nincs és mindemellett nem járnak be.


Lassan vége a képzésnek, ez az utolsó év, hamarosan vizsgák, de már nagyon el vagyok fáradva.


Valakitől muszáj lenne megkérdeznem, hogy menjek-e ma suliba, vagy sem xD

Nagyon nincsen kedvem...


2023. márc. 23. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

"Valakitől muszáj lenne megkérdeznem, hogy menjek-e ma suliba, vagy sem xD"

. Reménytelen.

2023. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!