Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha gyűlölöm a...

Mit tegyek ha gyűlölöm a magyar tanárom?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy új magyar tanárunk lett mivel egybevontak minket egy másik osztállyal és így az ő magyar tanárukat kaptuk meg. Az előző magyar tanáromat nagyon szerettem, és nála tudtam is hozni a 4-5 ös szintet. Na nála nem ez van. Gyomorideggel megyek be órára, utálok iskolába menni és 2,5 környéke vagyok most magyarból amióta ő tanít(és más tantárgyakból is rontottam mivel elment a kedvem az egésztől. De azért más tantárgyakból nem ilyen sokat).

Eléggé nárcisztikus, sznob ember és még mellé eléggé szereti szivatni az embereket.

Ilyenek vannak nála mint pl:

-Témazáró 2db 200%-os jegyet ér(ezt egyátalán megtehetné, hogy egy dolgozatra ennyi jegyet ad?)

-Aki felelésnél kimondja véletlen, hogy "nem tudom", annak beírja a 2 egyest és az egész osztálynak röpdolgozat

-Ha kérdez valamit és esetleg nem tudja rá valaki a választ akkor 3-ig számol és ha elszámolt és addig sem mondjuk a helyes választ akkor röpdolgozat de olyan röpdolgozat, amiben 5 olyan kérdést tesz fel amire biztosan nem tudjuk a választ(pl h milyen színű ruhában volt a költő amikor írta a művet) mondván h "ha megszivattok ezzel, hogy nem tanultátok meg én is megszivatlak titeket"

-felelésnél általában elbizonytalanítja az embereket ilyen kérdésekkel h "tényleeg?"

-majdnem minden órán röpdolgozat

-amikor "leadja" az anyagot gyorsan mondja fejből és amit le tudunk írni le tudunk amit nem azt nem.(nem szokta elmondani mégegyszer) Nagyon szörnyűek a vázlataim így, nagyon nehéz belőlük bármit is tanulni



Úgy érzem így nem fog menni, hogy leérettségizzek pedig jövőre már érettségizek, így nagyon nehéz lesz felkészülni...

Esküszöm már ilyeneken gondolkozok, hogy megbukok direkt mivel az egyel alattunk levő osztályban nem tanít...(fix abba az osztályba kerülnék mivel ugyan arra a szakra járnak mint én) csak hát azzal meg az lenne a gond, hogy elveszik akkor az ösztöndíjam😕 az a baj ha szólunk az igazgatónak sem történne semmi, múltkor is bejött órára(gondolom valaki bejelenthette és jött megfigyelni h hogy tanít) és elötte meg tette a szépet.



2023. márc. 23. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Próbálj meg átmenni egy másik iskolába!
2023. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt semmiképpen nem szeretnék. Ezt a szakmát el szeretném végezni, máshol nincs a környéken
2023. márc. 23. 20:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nehéz ügy. Nekem a földrajztanárom volt eléggé elszállt, és mindig féltem, hogy meg fogok bukni.

Az ösztöndíjadat úgy is elveszítheted, hogy már csak hármas vagy, vagy kettessel mész át. Nem hiszem, hogy ilyen átlaggal járna továbbra is.

Remélem, nem akartál emeltezni magyarból, mivel az nagyon nehéz. A középszintűért pedig ne aggódj!

Ha mégis, akkor magántanárral az érettségire készülj!

2023. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem veszteném el. Többi tantárgyból nem rontottam olyan sokat. Kb 3,80-90 az átlagom így, hogy ennyit
2023. márc. 23. 21:11
 5/21 A kérdező kommentje:
Nah véletlen elküldtem
2023. márc. 23. 21:12
 6/21 A kérdező kommentje:
3,80-90 az összátlagom így hogy ennyit rontottam. Taval 4,25 volt. Így sajnos ha nem javítok majdnem fele annyi ösztöndíjat kapnék. 4,0 alatt 25 ezret kapunk 4,0-tól meg 42k-t de még az a 25 ezer is jobb lenne mintha elvennék teljesen
2023. márc. 23. 21:14
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék emeltezni. De van egy olyan érzésem, hogy a közép szintű sem fog így menni
2023. márc. 23. 21:15
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz, amit leírtál, akkor ez nem magyartanár, hanem egy militáns barom, aki meg akarja veletek utáltatni az irodalmat.

Egy gazember.

Összefognék szülőkkel, az igazgatóval beszélnék a szülői munkaközösséggel együtt, hogy ez nem tanítás. Így a diákok nem tudják megszerezni a szükséges tudást érettségire, veszélyben a továbbmenetelük, hiszen a magyar érettségi tárgy.

Mindamellett, hogyaz az alapműveltség, amit a középiskolában nem kap meg, nem, vagy nagyon nehezen pótolható.

A kötözködés, a dolgozatírással elkövetett kollektív büntetés a diákok terrorizálása.

Amit nem tanítottam meg, nem kérhetem számon.


Mindazonáltal, hogy gyakorlatilag nem tanít, a diákot ellenségnek kezeli, súlyos traumát okoz.


Ezt a brigantit fegyelmivel kell kirúgni és eltiltani a pályától.

2023. márc. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

“mivel az egyel alattunk levő osztályban nem tanít.”


8-as vagyok.

Most. De előfordulhat, hogy tanárok átcsoportosítása miatt mégis megkaphatja. Erre nincs garancia.

Ne bukj meg, tanulj.

A szülők fogjanak össze!

2023. márc. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

8-as vagyon

Egy bejelentés semmi. Rendkívüli szülői ertekezlet összehívása, a szülők az iskola vezetője előtt szembesítsék, kérjék számon a tanárt. A szülők jelentsék fel a fenntartónál, legyen ott annak a képviselője is. Ha tudjátok, titokban vegyétek fel egy óráját, hogy mit művel valójában.

2023. márc. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!