Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyszerre lehet 2 esti iskoláb...

Egyszerre lehet 2 esti iskolába járni?

Figyelt kérdés
Érettségi után szeretnék elvégezni 2 szakmát. Elvileg 25 éves kor alatt az első 2 szakma ingyenes. Lehet egyszerre járni 2 iskolába?
2023. márc. 25. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet
Nem lehet
4 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy esti iskolára gondolok.
2023. márc. 25. 12:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Az ingyenesseg egy nappali rendszeru es egy esti kepzesre ervenyes.

De termeszetesen ha az egyik estiert fizetsz es az orak nem utkoznek, akkor megcsinalhatod egyszerre oket.

2023. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetős, akkor természetesen igen, ha nem ütköznek az órák.
2023. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha elvégzek egy ingyenes esti képzést. Utána már csak fizetőset tudok? Nem lehet 2 ingyenes esti képzést elvégezni egymás után?


Illetve én valakitől azt hallottam, hogy csak a 2 éves esti képzés ingyenes. Viszont én több iskolában is láttam 1 éves ingyenes államilag támogatott képzést 25 éves kor alatt estin.


Most akkor hogy van ez? :DD

2023. márc. 25. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Egy ingyenes nappali es egy ingyenes esti van.

Mit nem ertesz ezen? Igen, ezek a kepzesek 2-3 evesek, amiota atalakult az okj rendszer.

2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tessék ez 1 éves. Csak gyors kerestem egyet.


[link]

2023. márc. 25. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, szuper, akkor leteznek meg ilyen rovidebb kepzesek :)
2023. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!