Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelezett vagyok arra, hogy...

Kötelezett vagyok arra, hogy nézzem a Krétát?

Figyelt kérdés
Ma az egyik tanárom beírta a késést, mivel valamilyen mérés miatt terem csere volt, ráadásul másik épületbe kellett mennem, így elkéstem pár percet. Tudom, valamiért mindenki más időben értesült róla, hogy hova kell menni, de igazából nem szóltak külön előre, és nem értem, miért kellene hétfő reggel nézegetnem az órarendet, ha már fél éve mindig ugyanabba a terembe kell mennem. Szóval van jogom reklamálni, hogy nem tudtam a változásról, vagy valahol ez le van írva, hogy a Krétában jelzett dolgokat muszáj tudomásul venni? Nem csak a mostani szituáció miatt érdekel, néha elegem van, amikor egy tanár órán nem szól, hogy van házi/dolgozat lesz, aztán pedig mégis beírja a Krétába.

2023. márc. 27. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Ha a Krétában jelezve volt a változás, nem hivatkozhatok arra, hogy nem tudtam
Nem muszáj állandóan nézni a Kréta dolgait, szóval érthető, hogy hogy nem voltam képben
(Utálom a Krétát, de fogalmam sincs)
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hülyét kapok tőle h a nyomorék Kréta nem bír egy kiQrt e-mailt küldeni róla így a XXI. században, ha jön egy falhoz verdesett üzenet.

Jobb híján felraktam a Kréta appot a telóra, h legalább notificationt kapjak ilyenkor.

2023. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem köteles vagy, hanem a saját érdeked. Te szívod meg, ha kimaradsz valamiből. Ne felelőst keress, hanem cselekedj észszerűen. Ezt hívják tanulásnak (=alkalmazkodás) és érettségnek. Ha naponta kb 1000-szer rápillantasz a mobilodra, abból 1-szer útbaejtheted a Krétát is.
2023. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
A kréta szokott szarakodni is, miért nem fogtad arra?
2023. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, de láthatóan erősen érdeked. Te is az a generáció vagy már, aki fingani sem tud okos cuccok nélkül, hát a Facebook-insta-tiktok tízpercenként beiktatott körbe igazán belefér a kréta nézegetése is.
2023. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy köteles, mert nem kötelezhetnek, hogy internetet tarts - fizess otthon! Ez egy nagy tévedés, hogy kötelező! A tanárnak kötelező tájékoztatni mindenről a diákot, azt is, akinek nincs online hozzáférése! ha ezt nem teszi meg a tanár, fel lehet jelentni!
2023. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagy köteles nézni a Krétát, de azért heti 2-szer célszerű lenne. Bár nem értem miért nem voltak képesek olyan funkciót beépíteni, hogy kapjál email-t is az értesítésekről, mert emailt mindenki olvas.


Gimis koromba még nem volt Kréta, mozaNapló-t használt a sulim. MozaNapló jó volt, egyetlen hátránya azt volt, hogy nem küldött emailt, de akkoriban nem volt még ennyi okos cucc.

2023. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyilván többet is nézem, mint heti 2, csak éppen reggel elindulás előtt nem néztem meg az órarendet, de tényleg jó lenne, ha küldene emailt ha változás van vagy üzenet jött... Na mindegy, legalább a tanárral sikerült megbeszélni, hogy nézze el, amiért elkéstem így, a válaszokat köszönöm mindenkinek.
2023. márc. 29. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Kréta a hivatalos ellenőrző, köteles vagy nézni.
2023. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!