Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendbe jelöljem...

Milyen sorrendbe jelöljem majd be 12.-ben ezeket az informatikai egyetemek?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataim alapján a Corvinuszról, a BGE-ről, a BME-ről, és az ELTE-ről hallottam. A Corvinuszt sokan túl erősnek mondják (a ponthatárok miatt) BGE , és BME tapasztalatokat még nem igazán hallottam, de tanárok nagyon dicsérik. ELTE-ről pedig azt mondják hogy picikét gyenge (sőt, ha jól tudom az informatikai kar az ELTE-n nemrég jött létre). Szóval szerintetek melyen sorrendbe kellene bejelölnöm őket. Ha lehet tapasztalatokat is szeretnék hozzá.

2023. márc. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

"Eddigi tapasztalataim alapján a Corvinuszról, a BGE-ről, a BME-ről, és az ELTE-ről hallottam."

Tapasztalataid alapján hallottál?...

2023. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magas ponthatár nem egyenlő azzal, hogy nehéz az egyetem. A BME legtöbb szakára például 400 pont alatt is be lehet kerülni, de első év után csak úgy hullanak az emberek, mert az egyetem viszont nagyon nehéz.
2023. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!