Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Pestre költözünk, és eddig is nyolcévfolyamos tagozatra jártam suliba, ezért ott folytatom, ahol abbahagytam.

A kérdéseim:

Milyenek a diákok? Sok a balhé vagy a "fura" gyerek?

Milyenek a tanárok?

Nagyon hajt az iskola, vagy inkább az a fő hogy "élmény" legyen a tanulás?



2023. ápr. 11. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én oda jártam, nagyon szerettem. A diákok elég normálisak voltak, mindenki viszonylag jól tanult, utána felvették oda egyetemre, ahova szeretett volna menni. Nem volt jellemző a balhé, nálunk senki se dohányzott, drogozott, ilyesmi. Az hogy milyen a közösség, az főleg osztályfüggő. Jó suli, a tanárok többsége normális volt, viszont nem mondanám versenyistállónak.
2023. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm:)

te mikor végeztél?

2023. ápr. 12. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
3 éve
2023. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jelenlegi balassis vagyok, csak ajánlani tudom a sulit. Normális diákok, jó tanárok, jó környezet. Rengeteg versenyeredmény, tehetséggondozás is folyik a suliban.
2023. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de szuper! köszönöm a választ!
2023. júl. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!