Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetemen idén...

A Semmelweis egyetemen idén van az ápoló szakra jelentkezőknek alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Ha van akkor mikor van pontosan, és egy ilyenre kell valamivel felkészülni, tanulni vagy csak egy ilyen általános személyiség felmérés, beszélgetés?

2023. máj. 3. 11:13
 1/1 anonim válasza:

Szia :),


Írtam privátban is, de inkább ide kiteszem, hátha másnak is hasznos. Semmelweisre jelentkeztem én is ápolóira, és ezt a táblázatot találtam a felvin.

Csatolom a linket a tájékoztatóról, meg a pdf-et a táblázatról, ahol meg lehet nézni melyik egyetemeken lesz alkalmassági, bármilyen szakból, oda fel van tüntetve, hogy sima felvételi elbeszélgetés vagy szakmai alkalmassági lesz e. Én úgy láttam a Semmelweisen nem lesz ebből a szakból alkalmassági.


Táblázat linkje: [link]


Felvi tájékoztató linkje:

[link]

2023. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!