Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Anglisztika BA szaknak van...

Az Anglisztika BA szaknak van "értelme" MA nélkül?

Figyelt kérdés

Már van egy mesterdiplomám másik területen, de sajnos nem érek vele sokat, így gondoltam tanulok valami mást, de nem akarok hosszú évekre iskolapadba ülni, csak ezért kérdezem.


Kérlek olyanok válaszoljanak, akiknek személyes tapasztalata van! Köszi!



2023. máj. 11. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nincs. Ártani persze nem árt, de nincs.
2023. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

"nem akarok hosszú évekre iskolapadba ülni"

Akkor ne továbbtanulásban gondolkodjál még mindig, hanem kezdjél el végre dolgozni azzal a diplomáddal, ami van. Valamire csak jó lesz, ha másra nem, olyan álláshoz, amihez kb. mindegy, hogy milyen diplomádvan, csak valamilyen legyen.

2023. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én anglisztika alapképzést végeztem (vagyis abszolváltam már, de még a záróvizsgám hiányzik), és így is találtam munkát, pedig ugye hivatalosan még nincs diplomám. Több volt évfolyamtársam és anglisztikás ismerősem is van így, teljesen jól elvannak mesterképzés nélkül.
2023. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"kezdjél el végre dolgozni" :DD Bocsi, ezen hangosan felnevettem. Már vagy tíz éve dolgozom, csak sajnos kiégtem.
2023. máj. 11. 11:40
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 ezt nagy öröm olvasni. Azt esetleg elárulod, milyen területeken sikerült elhelyezkednetek?

Az angol felsőfokúm már megvan amúgy, az MA-mhoz kellett korábban.

2023. máj. 11. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Kiégetten, munka mellett tanulnál?

Szerintem inkább keress másik munkát.

2023. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Egy barátomat anglisztika BA-val vették fel fordítóirodába.
2023. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

"Egy barátomat anglisztika BA-val vették fel fordítóirodába."

De mit csinálni? Adminisztrálni?

2023. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
3-as válaszoló vagyok. Én marketinges vagyok, többen foglalkoznak fordítással (valaki irodában, valaki szabadúszóként), egy volt évfolyamtársam multinál van, egy másik reptéren dolgozik, a földiszemélyzet tagja, aki ugye a beszállókártyákat adja ki, a pottyászt méri stb. Most hirtelen ők jutottak eszembe.
2023. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

"pottyászt"

No comment...

2023. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!