Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az ELTE...

Mi a véleményetek az ELTE Radnóti Miklós 8 osztályos gimnáziumáról ?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz, milyen az oktatás minősége, mennyire nehéz a bejutás, illetve megéri e egyáltalán 8 osztályos gimnáziumba küldeni a gyereket?

Bármilyen más hasznos információt is szívesen meghallgatok.



2023. máj. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ország egyik legjobb iskolája. Az oktatás minősége nagyon jó. Megíroatod a gyerekeddel a négyedik osztályos felvételi, kitűnő bizivel és jó szóübelivel bekerülhet a gyereked.
2023. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Az elavult tananyagot ott adják át az országban az egyik legjobban.


Mivel a teljes közoktatás elavult.

2023. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ott vagyok tanár úgyhogy azt kell mondanom hogy nagyon színvonalas az oktatógárda hiszen hozzám hasonló zseniális pedagógusok nem mennek holmi vidéki lerobbant elfáradt összeomlott iskolákba oktatni csak a legpacekabb helyekre. Az osztályomnak akkora tudása van hogy néha úgy kell hűteni a fejüket mert füstöl nekik ahogy dolgoznak agy agytekervények olyan magas intelligenciát tápláltam beléjük a kimagasló oktatási módszertanomnak köszönbetően. Mióta itt dolgozok azóta az ez az intézmény lett magyarország legjobb gimnáziumja az egész országban a hivatalos KSH statisztikák alapján. Csak ajánlani tudom!
2023. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg a nyelvoktatásról tudna mesélni ?
2023. máj. 12. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem sok érdemleges választ kaptam.
2023. máj. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!