Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ettől függetlenül szerintetek...

Ettől függetlenül szerintetek tovább tudok menni tizedikbe?

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok,kilencedikes vagyok. Tizedikre (elvileg ágazati vizsga előtt,en azt nem tudom pontosan mikorra)gyakorlatra alkalmassági vizsgálatot kell csinálni,nekem már megvan mind,elkellesz mennem a záróvizsgálatra viszont hétfői napra esik és pont akkor van nekem vizsga.


Nagy gondot okoz ha kedden vagy szerdán csinálom meg a záróvizsgálatot (ágazati vizsga után pár nappal) Ettől függetlenül tovább tudok menni tizedikbe? Nagyon félek ettől.

Az átlagommal meg nincsen gond,négyes vagyok.



2023. máj. 17. 11:12
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
Kellő belátással minden megoldható. Senkinek sem érdeke, hogy holmi bürokratikus marhaság miatt ne tanulhass tovább.
2023. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2023. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!