Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a Semmelweis...

Mennyire nehéz a Semmelweis fogorvosi kara? Bele kell őrülni a tanulásba? Légyszi leírnátok a tapasztalataitokat az 5 év kapcsán

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

"Bele kell őrülni a tanulásba?"


Miért kellene? Teljesen logikusan felépített az egész tananyag struktúrája az 5 év alatt aminek elsősorban az a célja hogy megértsd és átlásd a folyamatot. Nem az az egyetem célja hogy bárki megőrüljön a tanulásban hanem az hogy kompetens szakembereket képezzen. Ha bárki úgy érzi hogy beleőrül a tanulásba akkor az illető gyenge képességü és egyáltalán nem való neki semmiféle egyetemi diploma.

2023. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Van akinek igen, van akinek nem. Képesség és befektetett munka függvénye, mint kb. minden.
2023. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rakat fogorvos itthon, sokan végeztek a SOTE-n, azaz elvégezhető a szak.

Sehol sem kell beleőrülni a tanulásba. Ahogy már írták, a képességek, a szorgalom és az elhivatottság szorzata adja meg, hogy mennyire lesz nehéz neked. Van akinek sétagalopp, mert élvezi, de van akinek vért izzadós, mert igazából nem neki való.

2023. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengetegen elvégezték már, tehát elvégezhető. Ha átlagképességű vagy akkor is elvégezheted, nem kell beleőrülni a tanulásba. Ha nem hagyod az utolsó pillanatra a tanulást akkor nem lesz semmi baj. Én viszont mindig az utolsó pillanatba kezdtem el tanulni, és napi 14-16 órát tanultam, nekem ez vált be.
2023. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!