Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy léteznek olyan...

Igaz, hogy léteznek olyan esti gimik, ahol akkor is átrugdosnak érettségin, ha nem tudsz semmit se, vagy ez csak legenda?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen persze nyilván valóan a semmire fognak majd neked kettest adni...Legenda nyugi..tanúlj inkább..
2023. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egyről hallottam már. Érettségi idejére javasolták, hogy vigyenek két telefont, mert egyet le kell adni... Sorolhatnám még, de legyen elég ennyi.
2023. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak ilyen helyek. De nem csak estin “játszák ki” az ilyet, hanem néhán helyen nappalin is.
2023. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Mindenhol ilyen az érettségi. Bukáshoz tehetség kell.
2023. máj. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról hallottam, hogy a tanév közbeni és év végi vizsgákon rugdossák át a befizetett tandíj végett.
2023. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is semmire, de nagyon minimum tudásra átengednek. Ha képes vagy kinyögni pár értelmezhető mondatot a szóbelin, akkor biztosan. Az írásbelibe meg bele lehet nyúlni megtekintésen. (nem legenda, konkrét esetről is tudok) A rendszer önmagában rossz, ugyanis a csalás mindenki érdeke. A diákét gondolom nem kell magyarázni. A sulié meg azért, mert a felvett emberek után kapja a fejkvótát. Ha híre megy, hogy szigorúak, akkor akinek csak a papír kell keres egy olyat, ahol könnyebben meg tudja szerezni. + ha sokan nem végzik el a sulit megcincálják a lemorzsolódás miatt is. Ennek az egésznek lett egy olyan sajátos következménye is, hogy a színvonal évről-évere lefele megy, lassan már semmit nem lehet követelni.
2023. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem kell hozzá semmilyen csalás, az érettségin szinte lehetetlen megbukni, lassan az emelten is, a középen meg több évtizedes pályafutásom alatt sem láttam bukást egyetlen egyszer sem. Régen (2005 előtt) a közös érettségi és felvételi idejében fordult elő, hogy felvételinek nulla pontos lett, de az érettségin akkor is megfelelt a dolgozat. Szóval ne aggódj, készülj és menni fog.
2023. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!