Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bizonsági (vagy vagyorőrnek)...

Bizonsági (vagy vagyorőrnek) őrnek Pesten melyik tanfolyamon érdemes tanulni? Gond, hogy nem sportolok és túlsúlyos vagyok? Mennyit lehet keresni 8 órában? Részmunkaidő van?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nincs jelentősége, mert átengednek.


8 óráról még nem hallottam.

Bankban, nagykövetségen is 9-10 órás a munkaidő.


Én 24/48-ban vagyok (11 nap van inkább az adott hónapban), bruttó 600-at kapok havonta.

2023. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. Munka közben le lehet ülni? Van ülő bizti őr?
2023. máj. 30. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Én napi max 60 percet dolgozom.

Többi beszélgetés, játék, olvasás.

Éjszaka 8 órát tudok aludni.

2023. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Általában ilyen laza meló ez máshol is?
2023. máj. 30. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt elsőre.
2023. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Vagyonőr vagyok.

1. Nincs különbség intézmény között, lényeg hogy ami a tankönyvben van azt A SAJÁT ÉRDEKEDBEN tanuld meg! Ha nem leszel tisztában a jogaiddal, akkor nagyon megütheted a bokád! Akár börtön is lehet a vége, ha olyat csinálsz amihez nem volt jogod! Tehát, akár kérik, akár nem, tanuld meg ami oda le van írva! Minimum a saját jogaidat!

2. Nem, nem gond, de akkor ne menj olyan helyre dolgozni, ahol van esély arra, hogy komolyan intézkedni kell. Például sportesemènyek, rendezvények. Ajánlok inkább valami könnyebbet, például napelempark őrzés. Az laza.

3. 8 órás munkarend ebben a szakmában NINCS! Minimum 12, de inkább 24. Én úgy dolgozom, hogy hétköznap 14 òra, hétvégén 24/nyilván nem mindennap/

De sok helyen 24/48 van. Részmunkaidő szintén nincs sehol.

Ezeknek a tudatában csináld. Ha van egyéb kérdésed, vagy segítségre van szükséged a tananyaggal kapcsolatban, akkor írj privátban. Szívesen segítek.

2023. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Tehát itt mondjuk heti 3-4 napot kell általánosságban dolgozni, viszont ebben a 3-4 napban meg mondjuk 48 órát?
2023. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!