Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény az ELTE Apáczai...

Vélemény az ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégiumról?

Figyelt kérdés
Jövőre oda szeretnék felvételizni és a későbbiekben járni. Vidéki vagyok, úgyhogy a koli is érdekel.

2023. jún. 2. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen?
2023. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy éve érettségiztem ott, nagyon szerettem. Nem voltam koleszos, de voltak osztálytársaim akik igen, nem volt vele semmi problémájuk. Plusz nagy előny, hogy konkrétan az épületben van a kollégium, nem kell utazgatni.
2023. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
57%
Nekem a lányom idén harmadik volt a természettudományi listán, de végül nem ezt az iskolát választottuk. Nekem szülőként nem voltak kedvező benyomásaim, értelmiségiként mondom, hogy feleslegesen elitista volt a miliő és minden mozzanata a felvételinek a tenyészetre utalt. Ezzel párhuzamosan a lányom sem érezte magát komfortosan a felvételi eljárás során, az elért lenyűgöző eredmény ellenére. Ettől függetlenül természetesen mindenkinek kívánom, aki odajár, hogy találja meg a számítását.
2023. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 Azt megkérdezhetem, hogy végül melyik iskolát választottátok?
2023. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!