Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esély van heti 4 napos...

Mennyi esély van heti 4 napos munkaidővel elhelyezkedni gyógypedagógiai asszisztensként?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a gyógypedagógiai asszisztens vizsgám és a gyakorlatom során rájöttem, hogy ezt komolyabban is szeretném csinálni. Éppen emiatt úgy döntöttem, hogy a pótfelvételin ha marad hely levelezős szakra az ország bármely szegletébe (ahol van általam preferált szakirány) akkor belevágok. Csakhogy szinte mindenhol péntek-szombat a tanítási nap, így heti 4 napos munkaidőben tudnék csak dolgozni.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy így is el tudok helyezkedni valahol?



2023. jún. 7. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis,hogyan alwkult a helyzeted? Milyen szakirányra szeretnél majd menni?
okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden munkahely támogatja azt, hogy tanulj. Igaz, nem úgy hogy heti 4 nap alkalmaz, sokkal inkább úgy, hogy azon az 1-1 pénteken amikor hiányzunk, akkor kiír betegszabadságra vagy bepótoljuk ügyeletekkel az adott heti hiányzó órákat.


Pszichopedagógia és tanak lesz majd a szakirányom.

okt. 27. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz?

Én logopédiát szeretnek majd választani.

okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jászberény :)
okt. 27. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor a fenntartónk ugyanaz😁
okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!