Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült a matematika...

Hogy sikerült a matematika szóbeli? Meglehet a szóbelin a 20-25 pont 35-ből?

Figyelt kérdés
Ma voltam matematika érettségin és nagyon izgulok, mivel a tételből kifelejtettem 1-2 definíciót és belekérdezgettek a feleletembe, melynek a többségére tudtam a választ, azonban egy kis részénél hibáztam. Tulajdonképpen beszéltem, nagyon sok mindent definiáltam, volt tétel, bizonyítás, alkalmazás, matematikatörténet is. Illetve 1 definíciót is kimondtam pontosan, a tételem elején. Annyit tudok a definíció, a szaknyelv, az alkalmazások, történet, tétel és bizonyítás mind megvolt, szerintem elegendő mennyiségben. Csak nagyon izgulok. A feladatot pedig minden részben egy kis megindítással tudtam megoldani. A vizsga végén csak annyit mondtak nem teljesen elégedettek, sőt szerintük nem jó, de már lejárt az idő. Azonban aki előttem volt és sokkal de sokkal rosszabbul felelt nekik is ezt mondták, nem tudom hova tenni. Pedig 20 percen át sem feleltem. Jó lehet még a feleletem azért? 76%-ot írtam, azt legalább tartani szeretném. Lehet még jó?

2023. jún. 8. 22:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Még lehet 5-ös, csak nem akarok gyenge 5-öst
2023. jún. 8. 22:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szinte fix, hogy valahol 20 pont felett szereztél. Ne parázz.
2023. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!